REFERENCJE

Sprawdź co mówią o nas nasi partnerzy biznesowi.

Potwierdzamy, że firma BDS BUDOWNICTWO Sp. z o.o. wykonuje prace z należytą starannością, rzetelnie i profesjonalnie w terminach ustalonych w umowie, zgodnie z wszelkimi wymaganiami Inwestora pamiętając i przestrzegając jednocześnie obowiązujących przepisów. Firma jest kompleksowo przygotowana do realizacji powierzonych jej zadań. 

HINES

Rekomendujemy BDS BUDOWNICTWO Sp. z o.o. jak firmę wiarygodną, solidną, w pełni przygotowaną do kompleksowego wykonywania robót budowlanych. Gwarancję wysokiego poziomu świadczonych usług stanowi kompetentna, doświadczona kadra, potencjał organizacyny oraz zaplecze techniczne. (…) Powierzone zadania są wykonywane profesjonalnie, zgodnie ze sztuką budowlaną i w wyznaczoncyh harmonogramem terminach. Uwzględniając wszystkie atuty firmy niewątpliwie jest to Partner godny polecenia przy realizacji zadań inwestycyjnych.

PROLOGIS

Firma BDS BUDOWNICTWO Sp. z o.o. jest naszym wieloletnim generalnym wykonawcą przy realizacji inwestycji. (…) Rekomendujemy firmę BDS BUDOWNICTWO Sp. z o.o. jako solidnego, wiarygodnego i pełni profesjonalnego generalnego wykonawcę robót budowlanych.

PANATTONI