Kilka powodów dla których warto z nami pracować

Dynamiczny rozwój

Pracuj w renomowanej i dynamicznie rozwijającej się firmie.

Warunki zatrudnienia

Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia.

Firma to ludzie

Pracuj w młodym i ambitnym zespole.

Osobisty rozwój

Inwestujemy w ludzi. Sukces jednostki to sukces organizacji.

Aktualne oferty pracy

Masz dość drobnych zleceń i chcesz wypłynąć na szerokie wody?
Zostań podwykonawcą dużej firmy o ogólnopolskim zasięgu.
Dzięki nam zyskasz niezależność, stabilność finansową i bezpieczeństwo.

W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy obecnie:

BRYGADY DO ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH

Obszar: Cała Polska

ZADANIA:

  • Wykonywanie tynków i okładzin zewnętrznych i wewnętrznych
  • Wykonywanie ścianek GK w systemie bezklasowym oraz p.poż
  • Montaż sufitów typu Armstrong oraz GK
  • Wykonywanie posadzek i podłóg,
  • Malowanie
  • Układanie płytek;
  • Montaż stolarki okiennej i drzwiowej;

WYMAGANIA:

  • Własna działalność gospodarcza lub gotowość do jej założenia.
  • Minimum 5 – osobowy skład brygady.
  • Dyspozycyjność.
  • Rzetelność, uczciwość, sumienność.

OFERUJEMY:

  • Motywujące wynagrodzenie.
  • Terminowe płatności.
  • Materiały i narzędzia potrzebne do pracy.
  • Wsparcie i koordynację naszego kierownika budowy.
  • Gwarantujemy pracę przez cały rok (również w sezonie zimowym).

BRYGADY DO ROBÓT ŻELBETOWYCH

ZADANIA:

  • Roboty żelbetowe,
  • Roboty murowe,
  • Ławy, stopy fundamentowe, rdzenie, wieńce, podciągi,
  • Stropy prefabrykowane płytowe lub gęstożebrowe,
  • Montaż rusztowań

WYMAGANIA:

OFERUJEMY:

 Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 503 198 476
lub mailowy: rekrutacja@bds-budownictwo.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”.